Over ons

Wie we zijn

Wie we zijn


Raad van Toezicht 

De heer Jos Baeten (Voorzitter)
Mevrouw Jantine Kriens
De heer Nick van Hussen
De heer Rob Wiegman
De heer Frans Weisglas
De heer Richard Sitton
Mevrouw Mavis Carrilho
Mevrouw Laila Abid
Mevrouw Aukje Bolle
Mevrouw Mirjam Bach

 

Medewerkers Theater Rotterdam 

Abel van der Horst - medewerker publieksservice (Events)
Alice Cornelisse - kassa medewerker (Kassa)
Amanda Harput - mediawand producer (Mediawand)
Andi Krijgsman - inspicient (Techniek)
Anneclaar Ferguson - Coördinator cultuuronderwijs/theaterdocent (Educatie)
Annemieke Wilschut - hoofd kassa (Kassa)
Annette Rietveld - medewerker financiële administratie/salarisadministratie (Financiële administratie)
Arie Lengkeek - programmamaker Imagine (Artistiek)
Arjen Fortuin - inspicient (Techniek)
Arno Kroes - theatertechnicus licht (Techniek)
Astrid de Haas - marketing en communicatie (Marketing en communicatie)
Axel Dikkers - inspicient (Techniek)
Bart van Drooge - infobalie (Infobalie)
Bart van Ree - backoffice medewerker kassa / marketing en communicatie (Kassa / Marketing en communicatie)
Bert Determann - directeur bedrijfsvoering (Directie)
Bianca van der Schoot - maker (Makers)
Birgit van Terheijden - medewerker afdeling Events (Events)
Bobbi Vlaspolder - medewerker afdeling Educatie (Educatie)
Britt van Niedek - medewerker receptie (Receptie)
Carin Borsboom - hoofd financiële administratie/ controller (Financiële administratie)
Caroline van der Niet - marketing, communicatie en pers (Marketing en communicatie)
Chaim Smallegange - receptiemedewerker (Receptie)
Charissa Schuttevaar - medewerker publieksservice (Events)
Christiaan Peters - receptiemedewerker (Receptie)
Clint van der Hartt - marketing en communicatie (Marketing en communicatie)
Coby van Dam - medewerker financiële administratie (Financiële administratie)
Cor Kapaan - 1e medewerker receptie (Receptie)
Cynthia van der Linden - senior mdw kap/grime (Kap/Grime)
Danley Herkenraad - medewerker publieksservice/ floormanager (Events)
Dave Schwab - programmering PH en TR (Productiehuis en Programmering)
Davids Danoss - video producer (Marketing en communicatie)
Denise de Hoog - medewerker receptie/kassa (Receptie / Kassa)
Dennis Wevers - theatertechnicus hijs (Techniek)
Dirk van den Brand - floormanager/ marketing en communicatie (Marketing en communicatie/Events)
Doortje Schaart - medewerker publieksservice (Events)
Elia Vitadamo - medewerker publieksservice (Events)
Ellen Walraven - artistiek directeur (Directie)
Elles Leferink - Cultuurcoach TR (Educatie)
Elles van Eijmeren - kassa medewerker (Kassa)
Erik Bosman - medewerker kostuumatelier (Kostuumatelier)
Fabian Kleinbloesem - medewerker financiële administratie (Financiële administratie)
Fabiënne Meulenhoff - kassa medewerker (Kassa)
Ferdinand Ronteltap - curator mediawand (Mediawand)
Ferida Yildiz - productieleider (Productie )
Ferry Kranssen - theatertechnicus toneelmeesteer GZ (Techniek)
Fien Duijnmayer - marketing en communicatie productiehuis (Productiehuis )
Frank Hermans - techniek (Techniek)
Frieda de Rhoter - Cultuurcoach TR (Educatie)
Gerard Scholten - medewerker receptie (Receptie)
Gerlinde Bolt - medewerker development (Development)
Gijsbert van der Wilt - medewerker publiekservice (Events)
Hajo Doorn - stadsdramaturg (Artistiek)
Hanneke van Roon - mdw kap/grime (Kap/Grime)
Hannie Hulst - medewerker financiële administratie (Financiële administratie)
Hein van Leeuwen - 1e inspicient (Techniek)
Hilde Beijleveldt - assistent hoofd kassa (Kassa)
Inge Krijl - medewerker finaciële administratie (Financiële administratie)
Jacco de Wijs - theatertechnicus geluid (Techniek)
Jacqueline de Maat - kleedster (Kostuums)
Jacqueline Tuk - medewerker financiële administratie (Financiële administratie)
Jaime Verbij - assistent afdeling Events (Events)
Jasper de Groot - theatertechnicus geluid (Techniek)
Jasper Vaillant - Cultuurcoach TR (Educatie)
Jeroen de Leeuw - hoofd facilitair a.i. (Facilitaire dienst)
Jeroen Koster - theatertechnicus geluid (Techniek)
Jetty Berkhout - infobalie (Infobalie)
Joeri van Spijk - medewerker publiekservice (Events)
John Thijssen - hoofd techniek (Techniek)
José Greweldinger - assistent algemeen directeur (Secretariaat)
Joshua Cohen - theatertechnicus hijs (Techniek)
Josine Gilissen - planning, acquisitie en pers WB (Wunderbaum)
Kari van der Ploeg - marketing en communicatie (Marketing en communicatie)
Karin van der Leeuw - coordinator kostuumatelier (Kostuumatelier)
Kathleen Kleij - medewerker artiestenfoyer (Artiestenfoyer)
Katinka Enkhuizen - assistent programmering (Programmering)
Kees van Wezel - mediawand (Mediawand)
Kelly Leeuwis - marketing en communicatie (Marketing en communicatie)
Kim Christiaansen - event manager (Events)
Koen van Rooijen - theatertechnicus geluid (Techniek)
Kolijn Jagersma - medewerker publiekservice (Events)
Lara Bruggeman - medewerker publiekservice (Events)
Lenny Rennings - medewerker publieksservice (Events)
Leonie Zweekhorst - bureaumanager PH / secretaresse HR (ma) (Productiehuis / HR)
Lia van Vulpen - 1e medewerker artiestenfoyer (Artiestenfoyer)
Linda Visser - productie WB (Wunderbaum)
Lisette Nijenhuis - floormanager (Events)
Maarten van Otterdijk - vormgever Wunderbaum (Wunderbaum)
Maartje Remmers - Theatermaker Wunderbaum (Wunderbaum)
Maartje van Doodewaard - zakelijk leider WB (Wunderbaum)
Magda Kuijs - infobalie (Infobalie)
Manon van Impelen - assistent artistieke directie (Artistiek)
Marcel Brand - theatertechnicus toneelmeester KZ (Techniek)
Marcel Janssen - theatertechnicus KZ (Techniek)
Margreet Bergmeijer - bureaumanager WB (Wunderbaum)
Marie Civikov - medewerker receptie (Receptie)
Marieke Dijkwel - Publiekseducatie en research (Educatie)
Marjolijn van Heemstra - theatermaker (Makers)
Marleen Scholten - Theatermaker Wunderbaum (Wunderbaum)
Marlies Kok-Gorter - receptiemedewerker (Receptie)
Marloes Lankhaar - horeca WdW (Facilitaire dienst)
Marlou Stolk - Programmamanager onderwijs en jong talent (Educatie)
Martin Meijburg - medewerker receptie (Receptie)
Martina Mackay-Pannekoek - personeelsfunctionaris (HR)
Marvin van den Berg - theatertechnicus KZ (Techniek)
Mary van Kleeff - medewerker artiestenfoyer/ Kok (Artiestenfoyer)
Matijs Jansen - theatermaker (Wunderbaum)
Maxime van Strijland - medewerker publiekservice (Events)
Melle Daamen - algemeen directeur (Directie)
Micheline Matla - productieleider PH (Productiehuis)
Michiel Sipman - theatertechnicus technische coordinatie (Techniek)
Miguel Arnhem - ICT (Facilitaire dienst)
Mike van Dijk - theatertechnicus licht (Techniek)
Moni Siegfried - medewerker publieksservice (Events)
Mynou van der Linden - medewerker receptie/kassa/educatie (Receptie / Kassa / Educatie)
Myrthe van der Maden - medewerker publiekservice (Events)
Naomi Stekelenburg - marketing en communicatie / medewerker publieksservice (Marketing en communicatie / Events)
Nathanaël Adriaanse - theatertechnicus hijs (Techniek)
Nelle de Jong - infobalie (Infobalie)
Nicole Bettonviel - marketing en communicatie (Marketing en communicatie)
Nicole Sanberg - hoofd marketing en communicatie (Marketing en communicatie)
Nikkie van Vlijmen - medewerker publieksservice (Events)
Noor Thijssen - theatertechnicus KZ (Techniek)
Peter Leeuwenburgh - 1e inspicient (Techniek)
Pieter Kramer - regisseur (Makers)
Pleun Peters - Cultuurcoach TR (Educatie)
Raisa Gerrets - coördinator gebouwbeheer (Facilitaire dienst)
Renee de Wilde - floormanager (Events)
Renee Willeman - coördinator programmering (Programmering)
Rianne van Hassel - creatief producent (Productie)
Robert Huffenreuter - receptiemedewerker freelance (Receptie)
Roland van Wensveen - theatertechnicus toneelmeester GZ (Techniek)
Romy Fortes - medewerker artiestenfoyer (Artiestenfoyer)
Roosmarijn Hamelink - medewerker publieksservice (Events)
Roy van der Horst - freelancer facilitaire dienst (Facilitaire dienst)
Ruud de Zwart - theatertechnicus (Techniek)
Sander Mestemaker - medewerker gebouwbeheer (Facilitaire dienst)
Sara Makka - HR adviseur (HR)
Sara Rensema - assistent afdeling HR (HR)
Sefton Geubbels - theatertechnicus toneelmeester GZ (Techniek)
Sena Nyaku - medewerker publieksservice (Events)
Sera Edgington - medewerker publiekservice (Events)
Sidney van Geest - 1e inspicient (Techniek)
Silvie Dees - zakelijk leider producties (Artistiek)
Sjoerd Joosen - marketing en communicatie (Marketing en communicatie)
Tanja Elstgeest - Hoofd Productiehuis (Productiehuis)
Thijs Teunissen - hoofd techniek (Techniek)
Victor Niederberger - medewerker publiekservice (Events)
Vincent Kok - theatertechnicus geluid (Techniek)
Walter Bart - theatermaker (Wunderbaum)
Walther van den Heuvel - hoofd programmering (Programmering)
Wijbrand Boon - infobalie (Infobalie)
Wim Bechtold - inspicient (Techniek)
Wine Dierickx - theatermaker (Wunderbaum)
Winfred van den Bor - hoofd development (Development)
Wouter Oversluizen - infobalie (Infobalie)
Wouter ter Poorten - theatertechnicus hijs (Techniek)
Wouter van Ammers - receptiemedewerker / medewerker events (Receptie / Events)
Yannick de Regt - theatertechnicus licht (Techniek)
Yvo Greweldinger - Coördinator facilitaire dienst (Facilitaire dienst)